×

Firma

Naszą pasją jest nowoczesne IT, dlatego zespół IT-PARTNER tworzy grupa ludzi, których łączy wspólny cel - budowa i dostarczanie naszym klientom innowacyjnych rozwiązań.

Działamy na rynku od 2007 roku. To wystarczająco długo, aby sprostać każdemu wyzwaniu oraz na tyle niewiele, aby mieć nadal bardzo świeże i nowatorskie spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, najlepiej odzwierciedlone w naszym działaniu.

Jesteśmy agile, choć stosujemy różne metodyki w realizacji naszych projektów.

IT-PARTNER powstał z ideą stworzenia zespołu specjalistów, pomagających przedsiębiorstwom podejmować właściwe decyzje w obszarach naszej specjalizacji.

Wielu robi wszystko, często kosztem jakości dostarczanych rozwiązań i usług. My idziemy inną drogą - chcemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania, dobrane do potrzeb firm i realizowane w oparciu o najlepsze praktyki.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw oraz instytucji, dla których bezpieczeństwo danych, dostępność aplikacji oraz optymalna strategia zarządzania usługami i zasobami IT ma kluczowe znaczenie dla ciągłości i efektywności prowadzenia biznesu.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nasze usługi

Zaufali nam
między innymi: