×

Rozwiązania

Gwałtowny przyrost danych stawia coraz większe wyzwania przed CIO. Biznes oczekuje coraz wyższego poziomu ich dostępności, ochrony oraz odpowiedniej wydajności przetwarzania.

Nie traktujemy Twoich danych zawsze tak samo. Są dane o znaczeniu krytycznym, ale również te archiwalne. Nie możemy zarządzać nimi w taki sam sposób - dla nas to oczywiste. Zespół naszych inżynierów analizuje strukturę posiadanych przez organizację danych, agreguje w warstwy, a następnie określa najbardziej optymalne metody ich składowania czy ochrony dla każdej z warstw. Kierujemy się przy tym aspektami ekonomicznymi, jak również wymaganiami w zakresie compliance.

Nasza oferta to systemy zarówno klasy entry, midrange jak i enterprise, udostępniające zasoby dowolnym protokołem z oczekiwaną przez klienta wydajnością IOPS i przepustowością.

Praktyka pokazuje, że dobór odpowiedniego urządzenia nie jest łatwym procesem. Aby zagwarantować trafność decyzji inwestycyjnych, przeprowadzamy wcześniej odpowiednią analizę potrzeb oraz co najważniejsze, wymagań w zakresie wydajności systemu, poddając analizie istniejące środowisko klienta.

Właściwy dobór pamięci masowych to skomplikowany proces.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wykorzystać deduplikację lub kompresję danych, albo jak efektywnie zastosować sprzętowe kopie migawkowe w celu skrócenia czasów przestoju systemów - wykorzystaj nasze doświadczenie. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i zespołem inżynierów, aby dopasować rozwiązanie dla Państwa obecnych i przyszłych potrzeb.

Nasi główni partnerzy w tym obszarze to:

           

Chcesz wdrożyć nasze rozwiązania w swojej firmie? Zadzwoń lub napisz do nas, by poznać więcej szczegółów.

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam
między innymi: