Praca

Jesteśmy firmą, dla której ludzie z nią związani stanowią największą wartość.

Staramy się, aby środowisko, w którym pracujemy stwarzało nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale też dawało szansę budowania pozytywnych relacji i przyjaźni na długie lata. Naszym celem jest dobór takich pracowników, którzy dbając o własny rozwój zawodowy, będą chcieli jednocześnie realizować plany i ambicje firmy.

Accountt manager Rozwiń

Opis stanowiska

Account Manager to pracownik o wysokich zdolnościach interpersonalnych, znakomicie nawiązujący relacje z Klientami, zdeterminowany i skuteczny w osiąganiu zamierzonych celów handlowych.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • rozpoznawanie i kreowanie potrzeb Klientów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych
  • realizację polityki sprzedażowej firmy

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania bliskich i trwałych relacji z Klientami
  • duże zdolności interpersonalne
  • optymizm i poczucie humoru
  • skuteczność w osiąganiu celów sprzedażowych
  • samodzielność i duża motywacja do pracy
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do Klientów biznesowych
  • doświadczenie lub zainteresowania związane z IT będą dodatkowym atutem
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy...

  • interesującą pracę w firmie zaawansowanych technologii
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych wyników
  • elastyczny czas pracy w młodym i dynamicznym zespole, w świetnej armosferze
  • szkolenia z oferowanych technologii i produktów
  • narzędzia pracy

Zaufali nam